167028643_764043977626881_5295533225242496407_.jpg

Liste over påmelde (blir oppdatert med jamne mellomrom mellom 20. juni og 19. august - du kan vere påmeldt sjølv om du ikkje står her, vi oppdaterer ikkje kvar dag)

Halvmaraton:

1. Olger Pedersen, Dimna IL

2. Aleksander Jensen, Langevåg

3. Andreas Eikrem Røren, Team Røren

5. Preben Nedrelid, Kaldholen Maratonlag

7. Martin Ingjerd, Godøy IL

8. Anette Skrede, Langevåg

9. Seline Kvalheim-Tømmerstøl, Volda løpeklubb

10. Marit Lillestøl, Gjerdsvika

11. Stefan Skrede, Langevåg

13. Bjørnar Hovlid, Ulstein legesenter AS

14. Bernt Bergheim, Sogndal

15. Simon Voldsund, Herøy kommune

16. Aage Falch Gundersen, Søre Luten Løpegruppe

17. Christine Høyvik, Ulsteinvik

18. Ludvig With, Ålesund

19. Johann Roppen, Høgskulen i Volda

20. Iren Nordal, Midsund IL

21. Håvard B. Banne, Hareid IL

22. Per Arne Pedersen, Hasundgot IL

23. Ronny Ingolf Dahlø, Hareid

24. Lars Petter Luton Rønnestad, Moltustranda IL

25. Tom Inge Gotten, Søre Luten Løpegruppe

26. Remi Andre Nymoen Hauge, Søre Luten Løpegruppe

28. Kjell Mindor Fagerlund, Hasundgot IL

29. Thomas Andersson, Gursken IL

30. Ole Magne Rotevatn, Søre Luten Løpegruppe

31. Bjarne Stokseth, Søre Luten Løpegruppe

32. Asle Johansen, Larsnes IL

33. Dag Snipsøyr, Hareid IL

34. Tore Refsnes, Søre Luten Løpegruppe

35. Peder Barstad, Volda

36. Sissel Humstad, Torvikbukt IL

37. Astrid Krane, Torvikbukt IL

38. Kenneth Holsæker, Vartdal TIL/Tartanmandag

39. Tore Humstad, Torvikbukt IL

41. Richard Oscarsson, Ulsteinvik

42. Peter Vattøy Nygjerde, Ulsteinvik

45. Hilmar Kråkenes, Almenning IL

46. Simon Roald Trå, Valderøya

47. Ulf-Magne Eikås, Stryn

48. Camilla Røren, Team Røren

49. Cathrin Elvanes, Hareid

50. Marcus Vedeler, Nordfjordeid

51. Marita Hagen Kvalsvik, Ålesund

52. Nicolas Berg, Ålesund

Heilmaraton:

4. Svein-Rune Johannessen, Kondis

6. Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL

12. Svein Robert Heltne, Volda

27. Bertil Holstad Andreassen, Ålesund

40. Ole Arne Eiksund, SK Vidar

Mosjon utan tid:

43. Kåre R. Haugen, Monkehåjen/Hornindal I.L.

44. Anders Hjelle Øiestad, Hareid IL

****

KM Møre og Romsdal:

(Blir oppdatert seinare)