8.jpg

Førehandspåmelde, Nordvest maraton 2020:

Klokka 22.15 søndag 21. juni - to timar etter at vi opna for påmeldingar - var 19 påmelde. Ved midnatt var talet 27. 

Per 14. juli klokka 22.40 var det 50 påmelde.

Per 2. august kl. 12.00 var det 77 påmelde.

Per 13. august kl. 15.00 var det 101 påmelde.

Då fristen for førehandspåmelding gjekk ut 20. august var det 143 påmelde (145 minus to som har meldt avbod.).

(Nr. 1 var den første som melde seg på, nr. 2 den andre osv.):

Heilmaraton:

1. Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL

10. Stian Skretting, Langevåg/Stavanger

18. Bertil Andreassen, Ålesund

20. Svein Robert Heltne, Volda

28. Anders Tøsse, Norodd

29. Ingar Richardsen Liaset, Lokomotiv Oslo

46. Ole Arne Eiksund, SK Vidar/Arctic Nutrition B.I.L

61. Paul Johan Undheim, Arkeoplan BIL

87. André Østbye Marhaug, Akselera Norway

89. Svein-Rune Johannessen, Kondis

94. Bjørn Aase Dimmen, Sula

102. Christian Aarstad Odgaard, Team Sportsmanden

105. Øivind Telstad, Fiskarstrand

119. Karl Idar Vik, Syvde IL

126. Helge Hafsås, Olden IL

134. Dag Harald Moldskred, Hareid IL

136. Helge Fuglseth, Ålesund FIK

143. Lesniak Slawomir, Valldal

Halvmaraton:

2. Kristian Aslaksrud, Brattvåg

3. Morten Andersen, Ålesund Bueskytterklubb

4. Mari Viken Kjønstad, Blindheim

5. Håvard Bolstad Banne, Hareid IL

6. Hanne Quist Christensen, Oslo

7. Astrid Andersen, Hareid

8. Tom Inge Gotten, Gjerdsvika IL

9. Vegard Flister, Måløy

11. Bjørg Hatløy, Dimna

12. Hilmar Kråkenes, Almenning IL

13. Aage Falch Gundersen, Gjerdsvika IL

14. Kenneth Holsæker, Vartdal TIL

15. Jørn Strømmegjerde, Velledalen IL

16. André Almestad, Bergsøy

17. Tore Folland, Karvåg IL

19. Thomas Andersson, Gursken IL

21. Hallvard Kleven Godø, Ulstein

22. Andreas Eikrem Røren, Ulsteinvik

23. Marit Lillestøl, Gjerdsvika

24. Preben Nedrelid, Kaldholen Maratonlag

25. Kristin Hvistendahl Brattås, Sandefjord

26. Bjørn Håkon Varpe, Ulsteinvik

27. Kristian Fiskerstrand

30. Jodi Brautaset, Åmdalen

31. Ingvild Øye, Hovdebygda IL

32. Peter Vattøy Nygjerde, Ulsteinvik

33. Eirik Silden, Almenning IL

34. Johann Roppen, Volda

35. Dag Snipsøyr, Hareid IL

36. Runar Dahl Røsand, Averøy 3 Fjell

37. Bjarne Stokseth, Gjerdsvika

38. Pia Kvernevik, Måløy

39. Sverre Kjerpeset, Molde

40. Ulf-Magne Eikås, Stryn

41. Andreas Kleven Rasmussen, Ulsteinvik

42. Ståle Rasmussen, Ulsteinvik

43. Ragnhild Paulsen, Volda

44. Stian Nedrelid, Volda

45. Monica Cecilie Torp, Ulsteinvik

47. Joachim Svoren Årvik, Ulsteinvik

48. Martin Ingjerd, Godøy IL

49. Elna Knutsen Berg, Volda

50. Gisle Skjølberg, Bremanger Motbakkelag

51. Ludvig With, Ålesund

52. Gunnhild Hafsås, Ålesund

53. Helge Kroken, Verto Norge as, Ålesund

56. Kristian Aagård Skaar, Oslo

57. Daniel Reite, Kaldholen Maratonlag

58. Ola Kalvø Vattøy, dagleg leiar i Hareid IL

59. Henrik Hareide Holstad, Hareid IL

60. Audun Eiksund, Ulsteinvik

62. Ørjan Røyset, Kaldholen Maratonlag

63. Torgeir Skeide, Ulsteinvik

64. AVBOD

65. Andreas Nesset (Jr.), Hareid

66. Markus Hareide, Hareid

68. Trine Helen Selland Svenkerud, GIF joggen

69. Odd Elvanes, Hareid IL

71. Pål Rørvik, Sogndal

72. Bernt Bergheim, Sogndal

73. Kjell M. Fagerlund, Hasundgot IL

74. Sebastian Prawda, Wieczorne Bieganie w Szczecinie fra Polen

75. Terje Teige, Fosnavåg

76. Per Arne Pedersen, Hasundgot IL

77. Steffen André Kråkenes, Brattvåg

78. Martin Hauge-Nilsen, Kondis

79. Øyvind Andresen, Fiskarstrand

81. Are Bjørgum, Vartdal TIL

82. Maria T. Aambakk, Team K-Rekneskap AS

83. Jan Endre Rise, Hareid IL

84. Bjørnar Hovlid, Puls og Pils (Hareid)

85. Lars-Petter Rønnestad, Moltustranda IL

86. Marcus Vedeler, Eid IL

90. Joakim Skarbø, Hareid IL

91. Asbjørn N . Ekerhovd, Bremanger Motbakkelag

92. Stine Mari Hasfjord, Ulsteinvik

93. AVBOD

95. Guri Løkkesmo, Trondheim

96. Sindre Skånøy, Skauga IL

97. Per Eilert Orten, Aure IL

98. Øystein Orten, Hareid IL

99. Alf Petter Bøe, Rindal IL

100. Benjamin H. Leine, Fosnavåg

101. Terje Nybø, Bergsøy

103. Bjørn Ole Vassbotn, Volda Turn og IL

104. Knut Skaar, Ålesund

106. Odd Einar Molnes, Nordøy idrettslag

107. Pernille Rangnes, Molde Olymp

108. Nicolas Berg, Ålesund

109. Svein Eirik Ertesvåg, Hasundgot IL

110. Frode Fuglehaug, Ørsta

111. Terje Rebbestad, Team Bankettpartner

112. Hallvard Yksnøy Bergmann, Hovdebygda IL

113. Sverre Hoggen, Team Bankettpartner

115. Vidar Liaskar, Ørsta IL Fotball

116. Henning Sæthre, Sula

117. Asle Johansen, Larsnes IL

118. Iren Nordal, Midsund IL

120. Kai Arne Skår, Ørsta

121. Bjørn-Ove Aaland, Rusten kondisteam

122. Ole Theodor Hovden, Rusten Kondisteam

123. Steinar Lade, Rusten kondisteam

124. Øyvind Vebenstad, @turvenner

125. Sondre Andre Holstad, Hareid IL

127. Elna Knutsen Berg, Volda

128. Sjur Haug, Tartanmandag

129. Per Myren, Ålesund

130. Peder Ringdal, Måndalen IL

131. Knut Vikebakk, Hareidlandet triatlon

132. Richard Ringstad Oscarsson, Ulsteinvik

135. Stian Myrene Holstad, Hareid

137. Mads Egseth Melbø, Team Joggis

138. Ingunn Barmen Melbø, Team Joggis

139. Roger Steinnes, Indre Steinnes villsaulag

140. Stian Ristesund, LGFK fotballklubb

141. Seline Kvalheim-Tømmerstøl, Volda

142. Stian Longva, Gursken

144. Vegard Otterdal Nilsen, Ørsta

(Late fitness test, distanse ikkje valt: 145. Einar Orten Trovåg, Hareid IL avd. Kvitholvegen)

Mosjon utan tid:

54. Magnar Nilsen, Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre.

55. Tommas Prozenko, Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre

67. Kåre R. Haugen, Monkehåjen GK

70. Kjetil Magnar Guddal, Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre

80. Anders Hjelle Øiestad, Hareid IL

88. Thale Marhaug Østbye, Oslo

114. Robin Urke, Hovdebygda

133. Marita Hagen Kvalsvik, Ålesund

(Etter kl. 22.30 torsdag 20. august stenger førehandspåmeldinga. Ledige plassar kan sikrast i sekretariatet løpsdagen.)